Szanowni Państwo!

W porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Poznaniu oraz organem prowadzącym zawieszam pracę dydaktyczno- wychowawczą w krainie czerwonej od dnia 20 grudnia do dnia 24 grudnia 2021 r. ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, kontakt z osobą u której stwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.

Dzieci oraz pracownicy z kontaktu z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2, podlegają obowiązkowemu nadzorowi epidemiologicznemu oraz kwarantannie przez okres
od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 24 grudnia 2021 r.

Grupa w której zostały zawieszone zajęcia będzie realizować podstawę programową
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Proszę obserwować zdrowie dzieci i w razie problemów kontaktować się z lekarzem rodzinnym. Nauczycielki na bieżąco przekazują informacje poprzez pocztę mailową o zmieniającej się sytuacji w przedszkolu.

Ze względu na dynamiczną, ciągle zmieniającą się sytuację, proszę o codzienne sprawdzanie poczty mailowej oraz śledzenie aktualności na stronie internetowej przedszkola. Niestety często otrzymujemy takie informacje w późnych godzinach wieczornych, staramy się jednak jak najszybciej Państwo poinformować o zmianach w pracy przedszkola oraz nałożonej na dzieci kwarantannie.

Życzę Państwu oraz dzieciom dużo zdrowia, cierpliwości i wyrozumiałości w trudnym dla nas wszystkich czasie.

Można się ze mną kontaktować pod nr tel. 722 110 105.

Elżbieta Majchrzak- dyrektor przedszkola